havadurum

Çanakkale'deki gençler için fırsat zamanı!

Çanakkale Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenecek olan çalıştay, gençlerin sorunlarını anlamak ve onlara yönelik yapıcı çözümler üretmek amacıyla hayata geçecek.

539

Çanakkale'de yaşayan 15-30 yaş aralığındaki gençler için önemli bir etkinlik yaklaşıyor. "Gençlik, Gençler için Çalışıyor!" temasıyla düzenlenecek olan Çanakkale Gençlik Çalıştayı, gençlerin eğitim, gençlik, kariyer, dilek-şikayet ve kültür gibi alt başlıklarda yaşadıkları sorunlara çözüm önerileri sunmalarına yardımcı olacaktır.

7-8-9 Haziran 2024 tarihlerinde Çanakkale Seramik Müzesi'nde gerçekleşecek olan çalıştay, gençlerin seslerini duyurabilecekleri önemli bir platform sunacak. Etkinlik, gençlerin katılımıyla gerçekleşecek atölye çalışmaları, panel tartışmaları ve interaktif oturumlarla dolu olacak. Çanakkale Belediyesi tarafından düzenlenen çalıştay, gençlerin sorunlarını anlamak ve onlara yönelik yapıcı çözümler üretmek amacıyla hayata geçirilecek. Çanakkale Gençlik Çalıştayı, gençlerin seslerini duyurabilecekleri ve kendi geleceklerine şekil verebilecekleri bir platform olacak.

(ERHAN TAYLAN)
Paylaş