havadurum

Çanakkale Belediye Başkanı Erkek, kent halkıyla bayramlaştı

Çanakkale Belediye Başkanı Muharrem Erkek , Barış Kordonunda düzenlenen bayramlaşma programında kent halkıyla bir araya geldi.

836

Çanakkale Belediye Başkanı Muharrem Erkek, Barış Kordonunda düzenlenen bayramlaşma etkinliğine katıldı. Barış Kafe'de düzenlenen etkinliğe Belediye Başkanı Muharrem Erkek ve eşi Özen Erkek, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Gamze Taşçıer, CHP Çanakkale Milletvekilleri İsmet Güneşhan ve Özgür Ceylan, CHP İl Başkanı Av. Levent Gürbüz, CHP Merkez İlçe Başkanı İbrahim Can Ergun, Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan, bir önceki dönem Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, belediye meclis üyeleri, il genel meclisi üyeleri ile çok sayıda kentli katıldı.

"Halkçı, şeffaf ve demokrat bir belediyecilik çok önemli"

Etkinlikte kısa bir konuşma yaparak kentlilerin Ramazan Bayramını kutlayan Başkan Erkek; “Bugün çok güzel bir bayram geçiriyoruz. Ramazan ayını da sevgi, saygı ve dayanışma ile geçirdik. Bu bayramımız da sevgi ile geçsin. Sofralarımızda huzur olsun. Sağlıklı ve mutlu nice bayramlarda da birlikte olalım. Çanakkale halkına çok teşekkür ediyorum. 1989 yılından bugüne bize güvendiler ve güveniyorlar. Sosyal demokrat belediyecilik anlayışına devam diyorlar. Çünkü halkçı, şeffaf ve demokrat bir belediyecilik çok önemli. Çanakkale'de bu anlayış devam edecek. Tekrar tüm hemşehrilerimin bayramını yürekten kutluyorum” dedi.

Barış Kafede düzenlenen bayramlaşma etkinliği keyifli bir sohbet ortamının ardından çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

(DAMLA YELTEKİN)
Paylaş