havadurum

Çanakkale Ayvacık'ta Tarıma Dayalı İhtisas Bölgesi Projesi İstişare Toplantısı Gerçekleştirildi

Çanakkale Ayvacık'ta hayata geçirilecek olan Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Projesi kapsamında, Kaymakam Salih Sak başkanlığında önemli bir istişare toplantısı düzenlendi.

 

1353

Çanakkale Ayvacık'ta hayata geçirilecek olan Tarıma Dayalı İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Projesi kapsamında Ayvacık kaymakamlığında yapılan toplantıya kaymakam Salih Sak başkanlık yaptı. Toplantıya Çanakkale İl Tarım ve Orman Müdürü Nazan Türkarslan, İlçe Tarım ve Orman Müdürü M. Emin Ekici, İl Özel İdaresi İç Denetçi İsmail Erdoğan ve Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Deniz’in katılımıyla gerçekleşti.

Tarıma Dayalı İhtisas Bölgesi Projesi için Stratejik Görüşmeler

Çanakkale Ayvacık'ta yürütülecek olan Tarıma Dayalı İhtisas Bölgesi Projesi için önemli bir adım olan istişare toplantısı, ilgili tüm paydaşların katılımıyla gerçekleşti. Toplantıda, projeyle ilgili stratejik adımlar ve uygulama planları üzerine detaylı görüşmeler yapıldı. Bu önemli proje ile bölgenin tarımsal potansiyelinin daha da artırılması ve ekonomik kalkınmaya katkı sağlanması hedefleniyor.

(ERHAN TAYLAN)
Paylaş