DOLAR 31.1453 %0.15
EURO 33.8138 %0.01
G.ALTIN 2032.7307 %0.05
BITCOIN 57297.7002 %5.21
ETHERIUM 3248.5114 %1.98
havadurum

ÇABİP'ten çocuklara bisiklet hediyesi: "Pedallar döndü, çocuklar güldü!"

Kingfisher firması tarafından Çanakkale Bisiklet Platformu'na geçtiğimiz aylarda ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırılmak üzere 6 adet bisiklet teslim edilmişti.

830

‘Yaşayarak öğrenme’ alanında, ekip dinamiklerini artırıcı çalışmalar yürüten Teamworks firmasıyla gerçekleştirilen çözüm ortaklığıyla, Kingfisher şirketinin sosyal sorumluluk projesi kapsamında 6 adet demonte bisiklet montajı gerçekleştirilmişti.

Konuya ilişkin Çanakkale Bisiklet Platformu’nun (ÇABİP) sosyal medyadan yaptığı açıklamada şu ifadeler kaydedildi: “Bu bisikletler, sevgi dolu ellerden geçerek Çanakkale Bisiklet Platformu aracılığıyla ihtiyaç sahibi çocuklara ulaştırıldı. Başta bu konuda bizlere güvenen Teamworks ekibine ve Kingfisher firması olmak üzere ÇABİP Kolaylaştırıcı Ekibi, Stop Bisiklet, SC Bisiklet, Esenler Bisiklet Evi ve gönüllümüz Bilal Türk'e teşekkürü bir borç biliriz. Sosyal sorumluluk bilinciyle attığımız adımlar, birlikte daha güçlü bir toplum olmamıza katkı sağlıyor.”

Küçük pedalların, umut dolu yarınların habercisi olduğu belirtilirken, “Bisikletlerimiz, çocukların yüzlerinde kocaman gülücükler bırakarak, sadece bir taşıma aracı değil, aynı zamanda öğrenme ve büyüme aracı olarak da kullanılacaktır. Küçük pedalların arkasında büyük bir sevgi ve dayanışma var. Bu projede emeği geçen herkese minnettarız. Bu güzel anları paylaşarak, umut dolu yarınlara birlikte pedal çevirmeye devam edelim!” açıklamasında bulunuldu.

(Saim Tunçman)

Paylaş