havadurum

Bozcaada Kaymakamından veda mesajı

Bozcaada Kaymakamı Muhammet Mustafa Kara, duygusal bir veda mesajıyla Bozcaada halkına ve çalışma arkadaşlarına teşekkürlerini iletti.

1580

Bozcaada Kaymakamı Muhammet Mustafa Kara’nın kaymakamlık sosyal medya hesabından bir veda mesajı yayımladı. Mesajında şu ifadelere yer verdi. Kaymakam Kara; “Saygıdeğer Bozcaadalılar,değerli çalışma arkadaşlarım; 04.04.2024 tarih ve 73627 sayılı Bakanlık oluru ile Bakanlığımızın “Yurt dışı Dil Programına” katılmak amacıyla Bozcaada’mızdan bugün itibariyle ayrılıyorum. 24.08.2022 tarihinde başladığım Bozcaada Kaymakamlığı görevini son güne kadar büyük bir onurla ve sizlerin yakın ilgi, destek ve sevgisini hep yanımda hissederek yürüttüm. Yaklaşık iki yıl hizmet etmekten büyük şeref duyduğum Bozcaada’mızdan ayrılmanın hüznünü; sizleri tanımış olmanın sizlerle anılar biriktirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyorum.

Bu güzel zaman zarfında maiyetinde çalışmaktan onur duyduğum Sayın Valimiz İlhami Aktaş’a şükranlarımı arz ediyor; eski ve yeni Belediye Başkanlarımıza, özveriyle görevlerini sürdüren mesai arkadaşlarıma, eski ve yeni muhtarlarımıza, kıymetli gazilerimiz ve ailelerine, sivil toplum kuruluşlarına ve kıymetli Bozcaadalı hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Selam, sevgi, hürmet ve muhabbetlerimle Allah’a ısmarladık” dedi.

(ERHAN TAYLAN)
Paylaş