havadurum

Boşanma Teklifi gişe rekoru kırıyor!

İktidar ve muhalefet arasındaki eğlenceli çekişmeye odaklanan "Boşanma Teklifi" adlı komedi oyunu, sahnelediği birinci sezonunda gişe rekorları kırıyor!

693

İktidar partisini destekleyen bir adam ile muhalefeti destekleyen bir kadının evliliklerini anlatan BOŞANMA TEKLİFİ adlı komedi oyunu büyük ilgi görüyor. Birinci sezonunda 40 ayrı şehirde, 80 oyun ile binlerce seyirciye ulaşan oyun sezonun en ilginç tiyatro projesi oldu.

Konusu itibari ile bir ilk olan bu oyun sahnelendiği her yerde büyük ilgi ile karşılanıyor. Oyunu seyretmek isteyenler biletlerini aylar öncesinden alıyor, bu etkinliğin biletleri satışa çıktığı gibi tükeniyor.

Evlendikten sonra da bu eğlenceli tartışmalar sürüyor

Sezen ve Kerem tanıştıkları ilk günden itibaren tartışıyorlar. Farklı görüşlere sahip olan çiftimizin bu tartışmaları onları birbirine yaklaştırıyor. Evlendikten sonra da bu eğlenceli tartışmalar sürüyor. Ve günün birinde birbirlerine çok farklı bir tarz ile Boşanma Teklifi ediyorlar. Ülke gündemini ve içinde bulunduğumuz durumu mizah yoluyla anlatan oyunda Fulden Akyürek ve Barbaros Uzunöner seyirci karşısına çıkıyor.

"Mizah yolu ile toplumsal terapi yapıyoruz"

Oyunun yazarı Barbaros Uzunöner “Mizah yolu ile toplumsal terapi yapıyoruz. Herkes rahatlayıp gidiyor. Her iki tarafa da eşit şekilde yaklaştığımız için her gelen beğeniyor. Bir ilk olma özelliği taşıyan bu oyun seyirciden tam puan alıyor. Seyirci bu oyuna REY veriyor” dedi.

(DAMLA YELTEKİN)
Paylaş