DOLAR 27.1479 %0.00
EURO 29.0073 %0.00
G.ALTIN 1680.291 %0.00
BITCOIN 26575.4573 %-0.08
ETHERIUM 1593.2711 %-0.02
BIST100 8039.18 %0.00
havadurum

"Biz çalışmaktan gocunmayan insanlarız"

Ak Parti Çanakkale İl ve İlçe başkanları ile belediye başkanları, İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan'ı ziyaret ederek, makamında bir araya geldiler.

633

İçişleri Bakan Yardımcısı Bülent Turan, Çanakkale Ak Parti İl ve İlçe başkanları ile belediye başkanlarını makamında ağırlayarak; "Biz çalışmaktan gocunmayan insanlarız, polemikten kavgadan değil iş yapmaktan keyif alan insanlarız" dedi.

Bakan Yardımcısı Turan`dan brifing aldılar
Çanakkale heyeti, Bakan Yardımcısı Turan`ı makamında ziyaret ettikten sonra, Güvenlik ve Acil Durumlar Koordinasyon Merkezi (GAMER), Jandarma ve Emniyet koordinasyon merkezlerine ziyaret gerçekleştirdi. Bakanlık uzmanları tarafından, e belediye ve sivil toplumla ilişkiler hakkında bilgilendirilmesinin ardından Turan, Çanakkale heyetine bakanlık çalışmaları hakkında brifing verdi.

Turan; "Kavgadan değil iş yapmaktan keyif alan insanlarız"
İçişleri Bakan Yardımcısı Turan, gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; "Biz çalışmaktan gocunmayan insanlarız, polemikten kavgadan değil iş yapmaktan keyif alan insanlarız. İstiyoruz ki bütün birimlerimiz ve kurumlarımızla, omuz omuza yol yürüyelim ve beraber iş yapalım. Bugün Çanakkale`den belediye başkanları ve teşkilatlarıyla beraberiz ve sizleri İçişleri Bakanlığı`nda ağırlamaktan büyük onur duyuyorum. Burada GAMER başta olmak üzere Emniyet ve Jandarmamıza bağlı çok kurumları ziyaret ettik. Burada uzmanlarımız e belediyesi uygulamasını size anlattılar. Çanakkale`deki belediyelerimize de katkı sağlayacağız, Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü de ayrıca bir sunum yaptılar. Çanakkalemizdeki tüm derneklerimizin yapacağı makul çalışmalara da destek olmak isteriz" dedi.

Ziyaret kitap hediyesiyle son buldu
Toplantı sonrası Bakan Turan, katılımcılara Bakanlığın yayınlarından oluşan kitap seti hediye etti. Yapılan ziyarete; Ak Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, Ezine Belediye Başkanı Güray Yüksel, Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, Kalkım Belediye Başkanı İbrahim Taşkın, Geyikli Belediye Başkanı Mevlüt Oruçoğlu, Terzialan Belediye Başkanı Tuncay Göymen, İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder, İl Genel Meclis Üyesi Tülay Ömercioğlu, Lapseki İl Genel Meclisi Üyesi Halil Özer, Ezine İl Genel Meclisi Üyesi Murat Yahya Sezgin, Gelibolu İlçe Başkanı Serhat Sürücü, Çan İlçe Başkanı Ömer Şahin, Lapseki İlçe Başkanı Namık Ergin, Gökçeada İlçe Başkanı Fatih Taylan, Bozcaada İlçe Başkanı Sinem Tabak, Ayvacık İlçe Başkanı Fatih Kocabıyık, Eceabat İlçe Başkanı İlker Güven, Geyikli Belde Başkanı Mustafa Kirveli, Küçükkuyu Belde Başkanı Fahrettin Yığın katılım sağladı.
(Atilla Akın)

Paylaş