havadurum

Biga TSO'nun 50'nci yıldönümünde bir araya gelecek

Biga Ticaret ve Sanayi Odası, 50'nci yıldönümleri kapsamında gerçekleştirilecek olan programlar kapsamında yer alan 'İş İnsanları Buluşmaları' başlıyor.

911

Biga Ticaret ve Sanayi Odası 50'nci yıldönümleri nedeniyle düzenlenecek olan programlar arasında yer alan 'İş İnsanları Buluşmaları'nın ilki 6 Ekim Cuma günü gerçekleşecek. Askon-Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği Başkanı Orhan Aydın, Biga TSO Meclis Salonu'nda saat 18:30'da iş dünyasına hitaben konuşacak. Programın moderatörlüğünü Biga TSO'nun eski başkanlarından ve Doğanlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan gerçekleştirecek.

"Görüş ve öneriyi de büyük bir ciddiyetle dinliyor ve not alıyoruz"

Biga TSO Meclis Başkanı Melih Akyıl, programa davet için Biga Kaymakamı Erdinç Dolu, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan ve Biga İİBF Dekanı Prof. Dr. Levent Dalyancı ile bir araya geldi. Akyıl, ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Cüneyt Erenoğlu ile de telefon üzerinden iletişime geçerek, etkinliğe davet ettiğini paylaştı. Ziyaretlerde konuşan Biga TSO Meclis Başkanı Melih Akyıl; "Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Şadan Doğan'ın önderliğinde 50'nci yılımız nedeniyle iş dünyası adına bazı programlar, söyleşiler ve törenler planlıyoruz. Bu kapsamda sayın Davut Doğan'ın moderatörlüğünde Biga İİBF mezunu olan sayın Orhan Aydın'ı ağırlayacağız. Aydın, Askon Başkanı. İş insanlarımızın, üyelerimizin, Biga ekonomisini yönetenlerin kendilerine değer katacak bilgiler edineceklerine biz eminiz. Bundan sonra da ay içinde söyleşi programlarımız olacak. Tüm ilgilileri davet ediyoruz. Odamızın eski başkanlarından sayın Davut Doğan'a da emekleri için çok teşekkür ediyorum. Ayrıca 50'nci yılımızla ilgili her tür görüş ve öneriyi de büyük bir ciddiyetle dinliyor ve not alıyoruz. Ziyaretlerimizde de değerli önerileri notlarımız arasına aldık" dedi.

(Dilan Kaynak)

Paylaş