DOLAR 28.9922 %0.00
EURO 31.2255 %0.00
G.ALTIN 1866.6203 %0.00
BITCOIN 43866.8108 %-1.15
ETHERIUM 2361.0852 %-0.24
havadurum

Biga'ya kadın aday

Zafer Partisi'nden Biga Belediye Başkanı aday adayı olan Av. Göknil Erdoğdu Çakan, "Biga'da Zafer Bigalıların olacak" dedi.

790

Zafer Partisi Biga Belediye Başkanı aday adayı toplantısı, Şirintepe MY Cafe'de düzenlendi. Zafer Partisi Biga İlçe Başkanı Muharrem Maral ev sahipliğinde yapılan toplantıya, Zafer Partisi Çanakkale İl Başkanı Adnan Mecu, Çanakkale İl Sekreteri Yılmaz Yıldırım, İl Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Dinler, Merkez İlçe Başkanı Kenan Kurum, Merkez İlçe Teşkilat Başkan Yardımcısı Hakan Okay, Çan İlçe Başkanı Emel Arslan, Yenice İlçe Başkanı Ali Osman Ay, Yenice İlçe Teşkilat Başkan Yardımcısı Süha Can Ay ve birçok Zafer Partili katıldı. Zafer Partisi Biga İlçe Başkanlığının Mart 2024 Yerel Seçimi Belediye Başkan Aday Adayı tanıtımının gerçekleştirildiği toplantıda Çanakkale İl Başkanı Adnan Mecu, Zafer Partisi Biga Belediye Başkan Aday Adayı Av. Göknil Erdoğdu Çakan'a hizmet yarışında başarılar diledi. Mecu, "Genel Başkanımız Ümit Özdağ'ın da bahsettiği üzere Zafer Partisi olarak tüm il ve ilçelerimizde vatandaşımıza hizmet için her kulvarda bu hizmet yarışında varız" dedi. Toplantıda ayrıca ülkemizdeki sığınmacı politikasını eleştirerek, Zafer Partisinin çözüm projelerinden söz eden Zafer Partisi İl Başkanı Adnan Mecu, "Yaşanabilir bir Biga ve yaşanabilir bir Çanakkale" vurgusu yaptı.

"Atatürk ilkelerinden taviz vermeyeceğiz"

Zafer Partisi Biga İlçe Başkanı Muharrem Maral, Türkiye'nin genelinde olduğu gibi Biga'da da Zafer Partisine gösterilen ilgi ve güvenin artmasından dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi. Fenel seçimlerde gösterilen başarının yerel seçimlerde de katlanarak büyüyeceğine inandıklarını söyleyen Maral, "Atatürk bizim kırmızı çizgimizdir. Bizler Atatürk'ün ilkelerinden, hedeflerinden ve düşüncelerinden asla taviz vermeyeceğiz. Bizler Atatürk Milliyetçileriyiz. Yerel seçimde de sizleri Atatürk'ten aldığı 'Seçme ve seçilme hakkı'nı kullanan Zafer Partisi Biga Belediye Başkanı Aday Adayı Avukat Göknil Erdoğdu Çakan ile buluşturuyoruz" dedi.

"Zafer Bigalıların olacak"

Belediye Başkanı Aday Adayı Av. Göknil Erdoğdu Çakan ise davetlilere teşekkür ederek başladığı konuşmasında kısaca kendini tanıttı ve planlarından söz etti. Son olarak da "Zafer Partisi Biga Belediye Başkan aday adayı olarak diyorum ki, Biga'da Zafer Bigalıların olacak. Zafer Bigalı Kadınların olacak. Zafer geleceğe umutla bakmak isteyen çocuklarımızın olacak. Biga'nın yönetimine artık kadın eli değecek" diyerek sözlerini tamamladı.

(Gökhan Özkurnaz)

52905_wysiwyg_72471_zafer-partisi2.webp

Paylaş