DOLAR 31.3882 %0.00
EURO 34.0709 %0.00
G.ALTIN 2100.9803 %0.00
BITCOIN 62007.1205 %-1.64
ETHERIUM 3430.2896 %-0.54
havadurum

Biga CHP aday adayı Işık’tan halka mesaj: “Yarım kalan işimizi tamamlayacağız”

Önceki dönem Biga Belediye Başkanı ve yeni dönem CHP'nin Biga Belediye Başkan Aday Adayı İsmail Işık, seçim bürosunda destekçileriyle buluştu. Halkın desteğini alan Işık, Biga’nın ikinci yüzyıl vizyonuna katkı sağlamak istiyor.

930

Biga’da CHP’nin belediye başkan aday adayı olan İsmail Işık, geçtiğimiz günlerde seçim bürosunda destekçileriyle bir araya geldi. İsmail Işık, 2014-2019 yılları arasında Biga’nın belediye başkanlığını yapmıştı. Bigalıların yoğun ilgisiyle karşılaşan Işık, Biga’nın mutlu insanların şehri olması için çalışacaklarını söyledi. Işık, “Bigalı hemşehrilerimiz bizi iyi tanıyor. Halkımızın desteği en büyük gücümüz. Her geçen gün daha da büyüyen bir destek görüyoruz. Biga’mıza bugüne kadar hizmet eden her belediye başkanımız ve yönetimi bizler için değerlidir. Biz çıtayı daha yükseklere taşımak istiyoruz. Geçmişte başarılı işler yaptık. Bugün bu süreci daha ileri taşıyacak birikime ve deneyime sahibiz. Projelerimiz ve vizyon çalışmalarımız da hazır. İnşallah süreç netleştiğinde, partimiz bize görev verirse biz de elimizden geleni yapacağız ve Biga’mızı yeniden mutlu insanların şehri yapacağız” dedi.

Biga TSO Başkanı’nın ikinci yüzyıl vizyonuna destek verecek

Işık, Biga’nın ikinci yüzyıl vizyonuna katkı sağlayacak vizyon ve birikime sahip olduklarını da dile getirdi. Işık, “Yarım kalan işimizi tamamlayacağız. Biga’mız elbette daha iyi bir seviyeyi hak ediyor. Bizler kendimize, deneyimimize, projelerimize, vizyonumuza ve en önemlisi arkamızda ve yanımızda hissettiğimiz halkımızın desteğine çok güveniyoruz. Biga TSO Başkanı sayın Şadan Doğan’ın uzun süredir ortaya koyduğu bir ikinci yüzyıl vizyonu var. Ben ve ekibim bu ikinci yüzyılın planlanması vizyonuna katkı vermeye hazırız. Bu birikim ve vizyon bizde var. İnşallah Biga’mızı hak ettiği muassır medeniyetler seviyesine hep beraber taşıyacağız. Kimseyle kavga etmeden, herkesi bir arada tutarak, birlik ve beraberlik temasıyla hareket ederek en önce Biga’mızın kazanmasını sağlayacağız” diye konuştu. (Yunus Erzincanlı)

Paylaş