DOLAR 28.929 %0.18
EURO 31.5471 %0.11
G.ALTIN 1896.203 %0.35
BITCOIN 37707.6 %-0.12
ETHERIUM 2052.5561 %0.36
BIST100 7948.6 %0.07
havadurum

Beyaz Show Yılbaşı Özel Programıyla TV8’de!

Beyaz Show, yılbaşı gecesi TV8’de geri dönüyor. Ünlü konuklar, eğlenceli skeçler, sürprizler ve müzik dolu bir gece sizleri bekliyor. İşte Beyaz Show Yılbaşı Özel Programı hakkında merak edilenler…

978

Beyazıt Öztürk’ün sunumuyla yıllarca ekranlarda izlenen Beyaz Show, yılbaşı gecesi TV8’de geri dönüyor. Acun Ilıcalı’nın müjdesini verdiği programda, ünlü konuklar, eğlenceli skeçler, sürprizler ve müzik dolu bir gece sizleri bekliyor. İşte Beyaz Show Yılbaşı Özel Programı hakkında merak edilenler…

Beyaz Show Yılbaşı Özel Programı Ne Zaman?

Beyaz Show Yılbaşı Özel Programı, 31 Aralık 2023 Cuma akşamı saat 20.00’de TV8 ekranlarında başlayacak. Programın bitiş saati ise henüz belli değil. Ancak geçmiş yıllarda yapılan yılbaşı özel programlarının uzun sürdüğü göz önüne alınırsa, bu programın da gece yarısına kadar devam etmesi bekleniyor.

Beyaz Show Yılbaşı Özel Programında Kimler Var?

Beyaz Show Yılbaşı Özel Programında, Türkiye’nin sevilen sanatçıları, oyuncuları ve sporcuları yer alacak. Programın konukları arasında şu isimler bulunuyor:

Serdar Ortaç: Pop müziğin başarılı ismi Serdar Ortaç, yeni şarkılarını ve klasikleşen hitlerini Beyaz Show sahnesinde seslendirecek. Serdar Ortaç, aynı zamanda Beyazıt Öztürk’ün sorularını da yanıtlayacak.

Hande Yener: Türk pop müziğinin divası Hande Yener, yeni albümünden ve sevilen şarkılarından oluşan bir repertuvarla izleyicileri coşturacak. Hande Yener, Beyaz Show’un eğlenceli bölümlerine de katılacak.

Murat Yıldırım: Ünlü oyuncu Murat Yıldırım, yeni projesi hakkında bilgi verecek ve Beyaz Show’un skeçlerinde rol alacak. Murat Yıldırım, aynı zamanda Beyaz Show’un tombala oyununda da şansını deneyecek.

Ezgi Mola: Sevilen oyuncu Ezgi Mola, yeni filmi hakkında konuşacak ve Beyaz Show’un komik bölümlerinde yer alacak. Ezgi Mola, ayrıca Beyaz Show’un yılbaşı pastasını da kesmeye yardım edecek.

Çağatay Ulusoy: Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, yeni dizisi hakkında bilgi verecek ve Beyaz Show’un sürprizlerine dahil olacak. Çağatay Ulusoy, aynı zamanda Beyaz Show’un yılbaşı hediyelerini de dağıtacak.

Leyla Lydia Tuğutlu: Güzel oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu, yeni projeleri hakkında konuşacak ve Beyaz Show’un eğlenceli bölümlerinde boy gösterecek. Leyla Lydia Tuğutlu, ayrıca Beyaz Show’un yılbaşı dileklerini de paylaşacak.

Beyaz Show Yılbaşı Özel Programında Neler Olacak?

Beyaz Show Yılbaşı Özel Programında, izleyicileri hem güldürecek hem de duygulandıracak pek çok bölüm olacak. Programda şu bölümler yer alacak:

Skeçler: Beyaz Show’un vazgeçilmez bölümü olan skeçlerde, ünlü konuklar ve komedyenler rol alacak. Skeçlerde hem güncel hem de klasik konular işlenecek.

Tombala: Beyaz Show’un yılbaşı gecesinin en heyecanlı bölümü olan tombala oyununda, ünlü konuklar ve izleyiciler büyük ödüller kazanma şansı yakalayacak. Tombala oyununda hem eğlence hem de gerilim yaşanacak.

Müzik: Beyaz Show’un yılbaşı gecesinin en coşkulu bölümü olan müzik bölümünde, ünlü sanatçılar sahne alacak. Sanatçılar, yeni ve eski şarkılarıyla izleyicileri ekrana kilitleyecek.

Sürprizler: Beyaz Show’un yılbaşı gecesinin en sürprizli bölümü olan sürprizler bölümünde, beklenmedik konuklar, ilginç videolar, komik anlar ve daha fazlası olacak. Sürprizler bölümünde hem şaşırma hem de kahkaha garantisi var.

(Haber Merkezi)

Paylaş