DOLAR 28.9215 %0.00
EURO 31.4857 %0.00
G.ALTIN 1924.1107 %0.00
BITCOIN 38816.2959 %0.13
ETHERIUM 2095.3667 %0.19
BIST100 8026.27 %0.09
havadurum

Beşiktaş'ın yeni transferi pozisyonlarını açıkladı

Beşiktaş ile transfer anlaşmasını imzalayan Daniel Amartey: "Taraftarımızı mutlu etmek için elimden geleni yapacağım"

205

 Siyah-beyazlı takım Daniel Amartey ile transferi tamamladı. Amartey, “Burada olduğum için çok mutluyum. Beşiktaş Stadyumu çok güzel bir stat ve oynamak için sabırsızlanıyorum. Gelmeden önce Kevin-Prince Boateng, Bernard Mensah ve Rachid Ghezzal ile konuştum. Kulüp hakkında çok olumlu şeyler söylediler. İngiltere`de onlara karşı oynama fırsatı bulmuştum. Onların nasıl oynadığını biliyorum. Şimdi Rachid Ghezzal ile aynı takımda mücadele edeceğiz. Bizim için iyi bir fırsat olacak. Leicester`da Rachid Ghezzal ile iyi bir arkadaşlığımız vardı. Daha önce söylediğim gibi, onunla konuşmuştum. Onu aradım ve kulüp hakkında bilgi aldım. Onunla tekrar buluştuğum için mutluyum. Kariyerimde stoper, sağ bek ve defansif orta saha pozisyonlarında oynadım. Kendimi stoper olarak daha iyi hissediyorum. Ancak ben nerede oynadığıma takılmam. Hocamın kararına saygı duyarım, o nerede oynamamı isterse orada oynarım” dedi.

 
“Afrika`da birilerinin size yardımcı olması oldukça zordur”
Amartey, Beşiktaş’ta olmaktan dolayı mutlu olduğumu  ifade ederek, “Beşiktaş taraftarının beni izlemekten büyük keyif alacağını düşünüyorum. Taraftarımızı mutlu etmek için elimden geleni yapacağım” diye belirtti. 
Daniel Amartey, “Gana`da çocukken sana yardım eden bir kişiye, yıllar sonra bir araba hediye ettiğin haberleri çıktı. Bu haberler doğru mu?” sorusu üzerine şu cevabı verdi: “Evet bu haber doğrudur. 12 yaşımdayken Gana’da futbol koçumdu. İyi bir insandı, çünkü Afrika`da birilerinin size yardımcı olması oldukça zordur. Gençken bana çok yardımcı oldu, yapabileceği her şeyi yaptı. O yüzden ona bir araba hediye ettim.” (Esra Güller)
 
Paylaş