DOLAR 28.9381 %0.13
EURO 31.2572 %-0.07
G.ALTIN 1889.303 %0.77
BITCOIN 44046.85 %0.63
ETHERIUM 2257.8148 %-0.33
BIST100 7954.89 %0.13
havadurum

Beşiktaş Token Saniyeler İçinde Tükendi! Beşiktaş Token’in geleceği nasıl olur?

Beşiktaş taraftarlarının merakla beklediği Beşiktaş Token, 26 Eylül 2023 tarihinde Paribu üzerinden ön satışa çıktı. Ancak tokenların satışı saniyeler içinde sona erdi. Peki, Beşiktaş Token nedir, nasıl alınır ve geleceği nasıl olacak? İşte detaylar…

1734

Beşiktaş taraftarları, kulüplerine destek olmak ve onlarla daha fazla bağ kurmak için Beşiktaş Token satın alabilirler. Beşiktaş Token, bir fan token’ıdır ve kulübün kararlarına katılma, özel ödüller kazanma ve yatırım yapma gibi fırsatlar sunar. Ancak Beşiktaş Token satın almak için acele etmek gerekiyor. Çünkü token’ların ön satışı saniyeler içinde bitti. Peki, Beşiktaş Token nedir, nasıl alınır ve geleceği nasıl olacak? İşte bu soruların cevaplarını bulabileceğiniz bir makale…

Beşiktaş Token Nedir?

Beşiktaş Token, Türkiye’nin köklü spor kulübü Beşiktaş ve kripto para platformu Paribu ortaklığında geliştirilen bir fan token’dır. Fan token’lar, kulüplerin taraftarlarıyla daha fazla etkileşim kurmasını ve onlara kulüple ilgili karar verme yetkisi tanımasını sağlayan dijital varlıklardır. Beşiktaş Token sahipleri, kulübün düzenleyeceği anketlere katılarak takımın formaları, stadyum müziği, antrenman ziyareti gibi konularda söz sahibi olabilecekler. Ayrıca, Beşiktaş Token aynı zamanda bir yatırım aracı olarak da kullanılabilecek. Token’ın değeri, kulübün başarısı ve taraftarların ilgisiyle doğru orantılı olarak artabilecek.

Beşiktaş Token Nasıl Alınır?

Beşiktaş Token satın almak için Paribu’ya üye olmak gerekiyor. Paribu’ya üye olduktan sonra bakiyenize TL yükleyerek token satın alabilirsiniz. Beşiktaş Token ön satışında kilitli ve kilitsiz olmak üzere iki farklı seçenek sunuldu. Kilitsiz token’lar 50 TL’den satılırken, kilitli token’lar 25 TL’den satıldı. Kilitsiz token’lar satın alındığı anda işlem yapılabilirken, kilitli token’ların kilidi 8 ay sonra açılmaya başlayacak. Kilitli token’ların ilk kilit açım tarihi 15 Mayıs 2024 olarak belirlendi.

Beşiktaş Token Saniyeler İçinde Tükendi!

Beşiktaş Token ön satışı 26 Eylül 2023 tarihinde saat 12:00’de başladı. Ancak token’ların tamamı saniyeler içinde tükendi. Paribu’nun resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, “Beşiktaş Token ön satışında yoğun ilgi nedeniyle tüm token’lar saniyeler içinde tükendi. Satın alma işlemini tamamlayamayan kullanıcılarımızdan özür dileriz.” denildi. Beşiktaş Token ön satışında toplam 5 milyon 500 bin adet token satışa sunuldu. Bunların 500 bini kilitsiz, 5 milyonu kilitli olarak satıldı.

Beşiktaş Token Geleceği Nasıl Olacak?

Beşiktaş Token’ın geleceği, kulübün sportif başarısı ve taraftarların ilgisine bağlı olarak değişebilecek. Beşiktaş Token, Ethereum blok zinciri üzerinde çalışan bir ERC-20 token’ıdır. Token’ın toplam arzı sabitlenerek ve 50 milyon adet ile sınırlandırılmıştır. Arzın sınırlı olması token’ın değerini uzun vadede korumasına yardımcı olacaktır. Ayrıca, token sahiplerine sunulan avantajlar ve ayrıcalıklar da token’ın cazibesini artırabilir. Örneğin, antrenman ziyareti, VIP maç biletleri, imzalı forma gibi ödüller için token kullanılabilir. Beşiktaş Token’ın fiyatını etkileyebilecek diğer faktörler ise piyasa koşulları, rekabet durumu ve regülasyonlar olabilir. Beşiktaş Token’ın fiyat tahminleri yapmak için bu faktörleri göz önünde bulundurmak gerekir.

Konuyla ilgili diğer haber için;

Beşiktaş Paribu Projesini Tanıttı? Beşiktaş Paribu Projesi Nedir, Nasıl İşliyor?

Paylaş