havadurum

Beşiktaş rekor kırdı!

32'nci haftası geride kalan Süper Lig'de kulüpler 24 teknik direktörle yollarını ayırdı. Sezon başından beri 4 farklı teknik direktörle yollarını ayıran Beşiktaş ise rekora imza attı.

705

Süper Lig'de 32 hafta geride kalırken 20 takımlı ligde sezon başından bu yana 24 teknik direktör görevinden ayrıldı.

Teknik direktörler ve görev süreleri

Emre Belözoğlu – Başakşehir

Göreve başlama tarihi: 3 Ekim 2021 Görevden ayrılma tarihi: 3 Eylül 2023

Erdal Güneş - Gaziantep FK

Göreve başlama tarihi: 24 Mayıs 2023 Görevden ayrılma tarihi: 4 Eylül 2023

Çağdaş Atan - Kayserispor

Göreve başlama tarihi: 20 Haziran 2022 Görevden ayrılma tarihi: 6 Eylül 2023

Fatih Tekke - İstanbulspor

Göreve başlama tarihi: 25 Ekim 2022 Görevden ayrılma tarihi: 25 Eylül 2023

Hüseyin Eroğlu - Samsunspor

Göreve başlama tarihi: 25 Eylül 2022 Görevden ayrılma tarihi: 27 Eylül 2023

Tolunay Kafkas – Ankaragücü

Göreve başlama tarihi: 23 Mart 2023 Görevden ayrılma tarihi: 2 Ekim 2023

Şenol Güneş - Beşiktaş

Göreve başlama tarihi: 28 Ekim 2022 Görevden ayrılma tarihi: 6 Ekim 2023

Osman Özköylü - Pendikspor

Göreve başlama tarihi: 25 Ekim 2021 Görevden ayrılma tarihi: 9 Ekim 2023

Nenad Bjelica - Trabzonspor

Göreve başlama tarihi: 18 Nisan 2023 Görevden ayrılma tarihi: 11 Ekim 2023

Aleksandar Stanojevic - Konyaspor

Göreve başlama tarihi: 17 Ocak 2023 Görevden ayrılma tarihi: 22 Ekim 2023

Ömer Erdoğan - Alanyaspor

Göreve başlama tarihi: 22 Nisan 2023 Görevden ayrılma tarihi: 29 Ekim 2023

Burak Yılmaz - Beşiktaş

Göreve başlama tarihi: 10 Ekim 2023 Görevden ayrılma tarihi: 10 Kasım 2023

Kemal Özdeş - Kasımpaşa

Göreve başlama tarihi: 4 Nisan 2023 Görevden ayrılma tarihi: 27 Kasım 2023

Patrick Kluivert - Adana Demirspor

Göreve başlama tarihi: 1 Temmuz 2023 Görevden ayrılma tarihi: 4 Aralık 2023

Alparslan Erdem - Fatih Karagümrük

Göreve başlama tarihi: 15 Temmuz 2023 Görevden ayrılma tarihi: 11 Aralık 2023

Rıza Çalımbay - Beşiktaş

Göreve başlama tarihi: 10 Kasım 2023 Görevden ayrılma tarihi: 21 Aralık 2023

Servet Çetin - Sivasspor

Göreve başlama tarihi: 26 Haziran 2023 Görevden ayrılma tarihi: 30 Aralık 2023

Hakan Keleş - Konyaspor

Göreve başlama tarihi: 27 Ekim 2023 Görevden ayrılma tarihi: 11 Ocak 2024

Hakan Yakın - İstanbulspor

Göreve başlama tarihi: 16 Ekim 2023 Görevden ayrılma tarihi: 19 Ocak 2024

Recep Uçar - Kayserispor

Göreve başlama tarihi: 10 Eylül 2023 Görevden ayrılma tarihi: 26 Ocak 2024

Ivo Vieira - Pendikspor

Göreve başlama tarihi: 17 Ekim 2023 Görevden ayrılma tarihi: 29 Şubat 2024

Marius Sumudica - Gaziantep FK

Göreve başlama tarihi: 08 Eylül 2023 Görevden ayrılma tarihi: 06 Mart 2024

Şota Arveladze - Fatih Karagümrük

Göreve başlama tarihi: 11 Aralık 2023 Görevden ayrılma tarihi: 09 Mart 2024

Fernando Santos - Beşiktaş

Göreve başlama tarihi: 07 Ocak 2024 Görevden ayrılma tarihi: 13 Nisan 2024

(HABER MERKEZİ)
Paylaş