DOLAR 31.4058 %0.12
EURO 34.1017 %0.12
G.ALTIN 2101.6102 %0.03
BITCOIN 63474.6802 %1.08
ETHERIUM 3472.1798 %0.06
havadurum

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni filmi İstanbul İçin Son Çağrı’nın konusu ne? İşte merak edilen detaylar!

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni filmi İstanbul İçin Son Çağrı’nın fragmanını paylaştıkları duyuruldu. Film, 24 Kasım’da Netflix’te izleyiciyle buluşacak. Peki, Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni filmi İstanbul İçin Son Çağrı’nın konusu ne? Filmde hangi oyuncular rol alıyor? İşte merak edilen detaylar…

1749

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ, yıllar sonra yeniden bir araya geldikleri Netflix filmi İstanbul İçin Son Çağrı’nın fragmanını paylaştılar. Film, 24 Kasım’da Netflix’te izleyiciyle buluşacak. Peki, Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni filmi İstanbul İçin Son Çağrı’nın konusu ne? Filmde hangi oyuncular rol alıyor? İşte merak edilen detaylar…

İstanbul İçin Son Çağrı’nın konusu

İstanbul İçin Son Çağrı, New York, aşk ve ikinci şanslar hakkında bir hikâye anlatıyor. Filmde, Serin (Beren Saat) ve Mehmet (Kıvanç Tatlıtuğ) adlı iki evli insanın, İstanbul’dan New York’a giderken havaalanında tesadüfen karşılaşmaları ve New York’ta heyecan dolu, baştan çıkarıcı unutulmaz bir geceye sürüklenmeleri konu ediliyor. Serin ve Mehmet hayatlarının en güzel anlarını birlikte geçirirken ortada tek bir sorun vardır, ikisinin de evli olmaları. Bu durum, onların aşklarını sorgulamalarına ve hayatlarında yeni bir sayfa açmalarına neden olur.

İstanbul İçin Son Çağrı’nın ekibi ve oyuncuları

İstanbul İçin Son Çağrı’nın yönetmenliğini Gönenç Uyanık üstleniyor. Filmin senaryosunu ise Nuran Evren Şit yazdı. Filmin yapımcılığını ise OGM Pictures yaptı. Filmde Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yanı sıra, Melisa Şenolsun, Engin Öztürk, Hazal Türesan, Aytaç Şaşmaz, Ege Kökenli gibi isimler de rol alıyor.

İstanbul İçin Son Çağrı’nın çıkış tarihi

İstanbul İçin Son Çağrı, 24 Kasım’da tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix’te yayınlanacak. Film, Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yedi yıl aradan sonra tekrar birlikte oynadıkları ilk proje olma özelliği taşıyor. Bu nedenle film, hem oyuncuların hayranları hem de romantik komedi severler tarafından büyük ilgi göreceğe benziyor. (Haber Merkezi)

Paylaş