DOLAR 28.9242 %0.08
EURO 31.2278 %-0.16
G.ALTIN 1886.7721 %0.64
BITCOIN 44086.72 %0.72
ETHERIUM 2272.9395 %0.34
BIST100 7855.06 %0.09
havadurum

Benekli Ayhan Kimdir? Sosyal Medya Fenomeni Ayhan Koç Neden Dövüldü?

Benekli Ayhan lakabıyla tanınan sosyal medya fenomeni Ayhan Koç, Isparta’da sokak ortasında saldırıya uğradı. Peki, Benekli Ayhan kimdir, kaç yaşında, nereli? Benekli Ayhan neden dövüldü? İşte Benekli Ayhan hakkında merak edilenler…

2369

Benekli Ayhan lakabıyla tanınan sosyal medya fenomeni Ayhan Koç, Isparta’da iki kişi tarafından feci şekilde darp edildi. Saldırının nedeni ise iddiaya göre uyuşturucu satmasıydı. Benekli Ayhan’ın sağlık durumu hakkında henüz net bir bilgi yok. Peki, Benekli Ayhan kimdir, kaç yaşında, nereli? Benekli Ayhan neden dövüldü? İşte Benekli Ayhan hakkında merak edilenler…

Benekli Ayhan’ın Gerçek Adı ve Yaşı

Benekli Ayhan’ın gerçek adı Ayhan Koç’tur. 1980 yılında Sivas’ta doğan Ayhan Koç, şu anda 43 yaşındadır. Evli ve üç çocuk babası olan Ayhan Koç, Ankara’da servis şoförlüğü yapmaktadır.

Benekli Ayhan’ın Lakabının Hikayesi

Benekli Ayhan lakabının hikayesi ise Ankaragücü taraftarlığına dayanmaktadır. Ayhan Koç, Ankaragücü’nün tutkulu bir taraftarıdır ve takımının maçlarını kaçırmaz. Lakabının kökenini ise şöyle anlatmıştır: "Ankaragücü taraftarıyız. Taraftarlar bize benekli sırtlanı yakıştırmış. Süper Lig’e çıkacağımız zaman röportaj yapılıyor, kimse konuşmuyor. Ben de hayvan gibi, sırtlan gibi röportaja girdiğim için bu lakap takılı kaldı."

Benekli Ayhan’ın Sosyal Medya Fenomenliği

Benekli Ayhan, sosyal medya fenomeni olarak da tanınmaktadır. Slot isimli Youtube kanalının kendisini konu alan videosuyla gündeme gelmiştir. Bu videoda Ankaragücü taraftarlığından bahseden ve komik tavırlarıyla dikkat çeken Benekli Ayhan, izleyicilerin beğenisini kazanmıştır. Ayrıca TikTok ve Instagram gibi platformlarda da takipçileri bulunan Benekli Ayhan, eğlenceli videolar paylaşmaktadır.

Benekli Ayhan’ın Darp Edilmesinin Nedeni

Benekli Ayhan’ın darp edilmesinin nedeni ise iddiaya göre uyuşturucu satmasıdır. Sosyal medyada yer alan görüntülerde, Isparta’da gittiği bir mekanda iki kişi tarafından tekme ve yumruklarla saldırıya uğradığı görülen Benekli Ayhan, kanlar içinde kalmıştır. Saldırganların, Benekli Ayhan’ın uyuşturucu ile olan ilgisinden rahatsız oldukları ve onu dövdükleri öne sürülmüştür. Kavgayı ayırmak isteyenler ise başarılı olamamıştır. Benekli Ayhan’ın sağlık durumu hakkında ise henüz net bir bilgi verilmemiştir.

Benekli Ayhan lakabıyla tanınan sosyal medya fenomeni Ayhan Koç, Isparta’da sokak ortasında saldırıya uğradı. Peki, Benekli Ayhan kimdir, kaç yaşında, nereli? Benekli Ayhan neden dövüldü? Sorularının cevaplarını bu makalede bulabilirsiniz. (Haber Merkezi)

Paylaş