havadurum

Bayramiç'teki pompalı tüfekli saldırıda yeni gelişme! Abisi doktora saldırmış!

Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde 8 Şubat tarihinde T. A., pompalı tüfekle saldırıya uğradı. Ambulansla kalbi durmuş halde Bayramiç Devlet Hastanesi'ne getirildi. Acil Servis'te yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. T. A.'nın ağabeyi İ.A. Acil Servis'te Nöbetçi Doktor O.M.'ye saldırdı. Saldırı anı ise güvenlik kamerasına yansıdı.

802

Bayramiç ilçesine bağlı Sarıot köyü yakınlarındaki 8 Şubat akşamı saat 20.30 sıralarında meydana gelen olayda, Ş. A. (35) ve T. A. (26) motosiklet ile köyden ayrıldı. Ş. A. ve T. A. köy kavşağından ana yola motosikletle döndükleri sırada pompalı tüfekle açılan ateş sonucu vuruldu. Ş. A. olay yerinde, T. A. ise kaldırıldığı Bayramiç Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

Ağabeyi doktora saldırdı

Pompalı tüfekle saldırı sonucu T. A. kalbi durmuş halde ambulansla Bayramiç Devlet Hastanesi Acil Servisi'ne getirildi. Yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Saat 22.30 sıralarında Acil Servis'te T. A.'nın ağabeyi İ.A., Acil Servis'te Nöbetçi Doktor O.M.'ye saldırdı. Saldırı anı güvenlik kamerasınca saniye saniye kaydedildi. Yaşanan saldırının ardından saldırıyı gerçekleştiren İ.A. polis tarafından gözaltına alındı. Doktor kendisine saldıran İ.A.'dan şikayetçi oldu. İşlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen İ.A. adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Saldırı anı ise Acil Servis'teki güvenlik kamerasınca saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde kalabalık bir grubun Acil Servis içinde bulunduğu ve içlerinden birinin bir süre sonra doktora saldırdığı görülüyor.

(İHA)
Paylaş