havadurum

Başkan Gökhan, misafirlerini ağırladı

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Türkiye İstatistik Kurumu Balıkesir Bölge Müdürü Taner Tekeli ile CHP İstanbul Milletvekili Zeynel Emre, CHP Parti Meclis Üyesi Bedirhan Berk Doğru ve CHP Bakırköy Belediye Meclis Üyesi Mesut Metin'i makamında ağırladı.

593

8 Aralık Cuma günü gerçekleşen ziyaretler kapsamında Başkan Gökhan ilk olarak Türkiye İstatistik Kurumu Balıkesir Bölge Müdürü Taner Tekeli ile bir araya geldi. Tekeli, TÜİK tarafından hazırlanan "100 Yılın Göstergeleri" çalışmasını Başkan Gökhan'a takdim ederken, ziyarette güncel konulara ilişkin de karşılıklı sohbet gerçekleşti.

CHP İstanbul Milletvekili Zeynel Emre, CHP Parti Meclis Üyesi Bedirhan Berk Doğru ve CHP Bakırköy Belediye Meclis Üyesi Mesut Metin ile birlikte CHP İl Başkanı Levent Gürbüz ve CHP Merkez İlçe Başkanı İbrahim Can Ergun, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’ı ziyaret etti. Başkan Gökhan heyete ziyaretleri nedeniyle teşekkürlerini iletirken, güncel konulara ilişkin karşılıklı sohbetin ardından ziyaret son buldu.

(Esra Güller)

Paylaş