DOLAR 31.1469 %0.00
EURO 33.8242 %0.02
G.ALTIN 2032.8202 %0.00
BITCOIN 57073.8509 %0.16
ETHERIUM 3255.2487 %2.20
havadurum

Başkan Gökhan, Destek Hizmetleri Müdürlüğü personelleri ile son kez kahvaltı yaptı

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, görev süresinin sonuna yaklaşırken, Destek Hizmetleri Müdürlüğü personeli ile bir araya geldi. Destek Hizmetleri Müdürlüğü ofisinde düzenlenen kahvaltı programına Belediye Başkan Yardımcıları Handan Özyayla Kenar ve Özleyiş Çetin, birim müdürleri ile Destek Hizmetleri personeli katıldı.

471

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen kahvaltı programında Destek Hizmetleri Müdürlüğü personeli ile bir araya geldi.

Başkan Gökhan, programda yaptığı konuşmada, her sene birimlerde düzenlenen kahvaltılarda bir araya geldiklerini aktararak, "Sizler ile Belediye Başkanı olarak yaptığım son kahvaltım. Bu vesile ile hangi kademede olursa olsun, hangi işte çalışırsa çalışsın, tüm çalışma arkadaşlarım ile birlikte çalışmaktan büyük bir mutluluk duydum. Başkan Yardımcılarımıza, müdürlerimize, memurlarımıza, işçilerimize, yani tüm belediye çalışanlarına görev süremce yaptıkları çalışmalar ve verdikleri emekler nedeni ile ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ailenizle, dostlarınızla ve sevdiklerinizle huzurlu, mutlu bir yaşam diliyorum. Umarım ki, hepimiz bu kenti mutlu bir şekilde paylaşmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Gökhan’ın konuşmasının ardından program, keyifli bir sohbet ortamında devam etti.

(HABER MERKEZİ)
Paylaş