havadurum

Başkan Abdullah Deniz toplantı mesailerinde

Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Deniz Birlik Merkezi'nde gerçekleşen toplantılara katılım sağladı.

618
TOBB Genel Kurulu'nda Tarım Kuruluna seçilen Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Deniz, Birlik Merkezi'nde gerçekleştirilen Genel Kurul, Komisyon ve Kurulların Toplantılarına katıldı.

"Ortak aklı bulacağız"

Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Abdullah Deniz, Genel Kurul, Komisyon ve Kuruuların toplantılarına katıldı. Başkan Deniz'in katılım sağladığı toplantılarda, Genel Kurul Komisyon ve Kurullarının başkan, başkan yardımcısı, sözcü ve raportör üye seçimleri gerçekleştirildi. Seçimlerin ardından Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu; görev dağılımlarını gerçekleştiren TOBB Komisyon ve Kurulları ile bir araya geldi.

Söz konusu toplantıya; Ekonomik Raporu İnceleme Komisyonu, İnşaat ve Taahüt Hizmetleri Kurulu, Tarım Kurulu, Avrupa Birliği Uyum Komisyonu, Hayvancılık Kurulu, Ekonomi Politikası Komisyonu, Dış İlişkiler Komisyonu, KOBİ Politikaları Kurulu, Sosyal Politikalar Kurulu, Basın Yayın Komisyonu, Dilekleri İnceleme Komisyonu, Turizm Kurulu, Mesleki Eğitim Kurulu, Mevzuat Komisyonu, Hesapları İnceleme Komisyonu, İklim Değişikliği ve Çevre Kurulu, Vergi Komisyonu, Kadın Çalışmaları Kurulu ve Arge ve İnovasyon Kurulu Başkan, Başkan Yardımcısı, Sözcü ve Raportör ile üyeleri katılım sağladılar. Toplantıda konuşma yapan TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Komisyon ve kurulların çalışmalarını çok önemsediklerini ifade ederek: "Katkılarınız kendiniz, şehriniz ve ülke ekonomisi için çok önemli. Akıl akıldan üstündür. Bunu unutmayın. Ben her şeyi bilirim yerine istişare alışkanlığını benimsedik hep. Tartışacağız. Ortak aklı bulacağız" dedi.
(Gökhan Özkurnaz)
Paylaş