havadurum

Ayvalık’ta ziyaretler devam ediyor

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, kent genelinde ziyaretlerine devam ediyor.

392

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, ilçe ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve birim amirleriyle birlikte, ilçeye bağlı köyleri bir program kapsamında ziyaret eden Belediye Başkanı Mesut Ergin, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.

Kentlilerin sorunlarını dinledi

Köy kahvesinde vatandaşlarla bir araya gelen ve sorunlarını tek tek dinleyen Başkan Ergin, ardından, acil çözüme kavuşturulması gereken köy sokaklarını muhtar, vatandaş ve teknik ekibiyle birlikte gezilerine devam ediyor.

“Vatandaşlarımızla değerli bir aileyiz”

Ergin, “Ziyaretlerimizde teknik ekibimizin belirlediği sorunları iş programımıza alıyoruz. Çözüme kavuşturulması için olanaklarımızı seferber ediyoruz. Sorunların tekrarlanmaması için köklü çözümler getiriyoruz. Köy ziyaretlerimizi düzenli bir program halinde sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Mahalle muhtarımızın taleplerini dikkate alıyoruz ve yerinde incelemelerde bulunuyoruz. Köylerimizdeki vatandaşlarımızla, büyük değerli bir aileyiz. Onların huzuru ve mutluluğu için gece gündüz durmaksızın çalışıyoruz. Ayvalık’ın kendisi güzel, köyleri güzel, insanı ise bir başka güzel. Chp İlçe Yönetimi, Meclis Üyelerimiz ve birim amirlerimiz ile birlikte Kırcalar Köyü Muhtarı Ali Tülüoğlu ve köy sakinlerimizi ziyaret ettik. Yaptıklarımızı yapacaklarımızı konuştuk, taleplerini dinledik. Misafirperverlikleri ve güzel sohbetleri için teşekkür ederim" sözlerine yer verdi.

(YUNUS ERZİNCANLI)
Paylaş