havadurum

Anılarını dört yıl sonra açtılar

Çanakkale Belediyesi'ne bağlı Cevatpaşa ve Barbaros Ata'm Kreşlerinde 2020 yılı mezun öğrencilerin hazırladığı zaman kapsülleri, hafta sonu düzenlenen geleneksel Zaman Kapsülü Açma Etkinliği'nde açıldı.

720

Çanakkale Belediyesine bağlı olarak hizmet veren Cevatpaşa ve Barbaros Ata'm Kreşlerin öğretmen ve öğrencilerini, zamanda keyifli ve duygu dolu bir yolculuğa çıkan geleneksel Zaman Kapsülü Açma Etkinliği, hafta sonu gerçekleşti. Her yıl mezun olacak çocukların kendilerinin de katkı sunarak hazırladığı; içerisinde mesajların, oyuncakların, resimlerin, objelerin yer aldığı zaman kapsülleri, mezuniyetten 4 yıl sonra bir araya gelerek açılıyor.

Hafta sonu gerçekleşen etkinlikte 2020 yılı mezunlarını ağırlayan Cevatpaşa ile Barbaros Ata'm Kreş yönetici ve öğretmenleri, keyifli bir buluşmaya imza attı. Zaman kapsüllerinin açıldığı etkinlikte, bol bol sohbet etme fırsatı da bulan öğretmen ve öğrenciler, tekrar bir araya gelmek için sözleşti. Keyifli ve duygu yüklü buluşma, hatıra fotoğrafları çekimi ile sona erdi.

(ERHAN TAYLAN)
Paylaş