havadurum

Altın Yıllar katılımcılarından karma sergi

Altın Yıllar Yaşam Merkezi katılımcıları tarafından hazırlanan eserlerin görücüye çıktığı Karma Sergi ziyaretçileriyle buluştu.

470

Çanakkale Belediyesi Altın Yıllar Yaşam Merkezi tarafından düzenlenen “Yaza Merhaba Etkinlikleri” kapsamında gerçekleştirilen “Karma Sergi”, açılış programı ile kapılarını ziyaretçilere açtı.

10 Haziran 2024 Pazartesi günü Altın Yıllar Yaşam Merkezinde gerçekleştirilen açılış programına Belediye Başkanı Muharrem Erkek'in eşi Özen Algönül Erkek, Belediye Meclis Üyesi Öznur Benderlioğlu Doğangün, merkez katılımcıları ve eğitmenleri katıldı. Kurdele kesimi ile başlayan etkinlikte gerçekleştirilen açılış konuşmasında, karma sergide sergilenen eserler hakkında katılımcılara bilgi verildi. Konuşmanın ardından katılımcılar sergiyi ilgi ile gezerken, sergilenen eserler hakkında da bilgi aldı.

Altın Yıllar Yaşam Merkezi katılımcılarının yıl boyunca yaptıkları el sanatı, halı dokuma, kırkyama ve resimlerden oluşan karma sergi, 14 Haziran 2024 tarihine kadar Altın Yıllar Yaşam Merkezinde ziyarete açık olacak.

(HADİYE AYŞE İRİM)
Paylaş