DOLAR 31.1452 %0.15
EURO 33.8264 %0.05
G.ALTIN 2032.8207 %0.05
BITCOIN 56902.5704 %4.48
ETHERIUM 3239.8194 %1.71
havadurum

AK Partili Ölçek: “Gönül belediyeciliğini inşa edeceğiz”

31 Mart 2024’te yapılacak yerel seçimler için Gökçeada Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yapan Yıldıray Ölçek ada esnafını ziyaret etti.

1043

Saha çalışmalarında seçmen ile diyalog kurmakta zorluk yaşamadan toplumun her kesimi ile sıcak diyaloglar kurabilen Başkan Aday Adayı Ölçek, ilçe merkezinde gerçekleştirdiği vatandaş ve esnaf buluşmalarına devam ediyor.

Aday adayı Ölçek, Türkiye Yüzyılına yakışan bir Gökçeada için yola çıktığını ve Gökçeada'nın hak ettiği yere gelmesi için çok sayıda proje ve çalışması olduğundan bahsederek dua ve destek istedi.

Belediye Başkan Aday Adayı Yıldıray Ölçek, esnaf ziyaretlerinde edindiği izlenimler ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Seçim çalışmaları kapsamında esnaf kardeşlerimizi ziyaret ediyoruz. Esnaf kardeşlerimizin, genel olarak ziyaretlerimizden memnun olduklarını görüyorum. AK Parti’den Belediye Başkan Aday Adayı oldum. Esnaf ve vatandaşlarımızdan yoğun ilgi görüyorum. Kimin kapısına gittiysek, çoğu zaten tanıdık isim. Ada insanı bir birini tanır. Adamızı sokak sokak iyi tanıyoruz. İnsanımızın ne düşündüğünü ne yaşadığını biliyoruz. Esnafımız bizim için çok değerlidir. Onları ziyaret ederek hem hal ve hatırlarını soruyoruz hem de onlardan gelen talep ve istekleri dinliyoruz. Bizleri büyük bir teveccühle karşılayan esnafımıza teşekkür ederim” dedi.

Gökçeada esnafları ve vatandaşlar da Başkan Aday Adayı Ölçek'in ziyareti nedeni ile duyduğu memnuniyeti dile getirerek, seçimlerde başarılar diledi.

(Haber Merkezi)

Paylaş