DOLAR 27.2115 %0.23
EURO 28.9301 %-0.27
G.ALTIN 1683.2591 %0.18
BITCOIN 26033.02 %-1.77
ETHERIUM 1568.2552 %-1.39
BIST100 8248.28 %0.23
havadurum

Ak Parti, CHP ve İyi Parti bir araya geldi

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu ve beraberindekiler, Çanakkale Milletvekillerini ziyaret ederek, yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulundular.

512

ÇTSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri tarafından Çanakkale Milletvekillerine gerçekleştirilen nezaket ziyaretlerinde; ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcıları Ersin Kahraman ve Murat Aydoğdu, Yönetim Kurulu Üyeleri; Ahmet Çelik, Akın Yalman, Berkin Karaca, Volkan Temiz ve Şakir Kutluay, Meclis Başkan Yardımcısı Armağan Aydeğer, Meclis Katip Üye Saniye Öfekler Elmas, Çanakkale İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Birce Bilici Şimşek ile Genel Sekreter Sema Sandal katılım sağladı.

Birlik ve beraberlik vurgulandı
ÇTSO Heyeti, Çanakkale Ak Parti Milletvekili Ayhan Gider, CHP Milletvekili Özgür Ceylan ve İyi Parti Milletvekili Rıdvan Uz`u ziyaret etti. Çanakkale CHP Milletvekili İsmet Güneşhan`ın şehir dışı programı sebebiyle katılamadığı ziyarette, Ak Parti, CHP ve İyi Parti Milletvekilleri, ÇTSO Heyetini bir arada ağırladı. Hep birlikte gerçekleştirilen görüşmede; Çanakkale`nin gelişmesi ve iyi temsil edilmesi adına birlik, beraberlik içerisinde adımlar atılması gerektiğini dile getirildi.

"ÇTSO siyaset üstü bir kurumdur"
Ziyaretle ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Semizoğlu; "Bugün burada, Çanakkalemizin Milletvekillerini ziyaret etmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz. ÇTSO siyaset üstü bir kurumdur. Söz konusu Çanakkale olduğunda nasıl kenetlendiğimizi, Parti ayırt etmeksizin nasıl bir araya geldiğimizi bir kere daha kamuoyuna göstermiş olduk. ÇTSO olarak Çanakkale için gerçekleştirilen ve gerçekleştirilmesi planlanan çalışmalar ile ilgili değerli Vekillerimize bilgi verip, İlimizin gelişmesi, kalkınması ve rekabet gücünün arttırılması amacıyla her türlü desteğe ve göreve hazır olduğumuzu bir kere daha ifade ettik. Kıymetli Vekillerimiz de bizim projelerimizi yakından takip ettiklerini ve her zaman destek sağlayacaklarını belirterek bizleri onurlandırdılar. Kendilerine nazik ev sahiplikleri için teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Hepimizin en büyük sevdası olan Çanakkale için canla başla çalıştıklarına ve bu bağlı çalışmayı sürdüreceklerine eminiz" dedi.
(Atilla Akın)

Paylaş