havadurum

2019-2024 yılının son toplantısında Vali Aktaş, İl Genel Meclis Üyeleriyle Vedalaştı

Çanakkale Valisi İlhami Aktaş, , İl Genel Meclisinin 2019-2024 dönemi son toplantısından sonra İl Genel Meclisi Üyeleriyle bir araya geldi.

349

Vali İlhami Aktaş, İl Genel Meclisinin 2019-2024 dönemi son toplantısının ardından İl Genel Meclisi üyeleriyle buluştu. İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Celil Sezgin, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Muzaffer Dağlar ve birim müdürlerinin katıldığı programda Vali İlhami Aktaş, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Genel seçimleriyle görev süreleri sona erecek olan İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder ve İl Genel Meclisi üyeleri ile vedalaştı.

Sağlıklı huzurlu ve mutlu bir yaşam diledi

İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder ve İl Genel Meclisi üyeleriyle sohbet eden Vali İlhami Aktaş, hizmetlerinden ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkürlerini iletti. İl Genel Meclisinin Çanakkale için önemli hizmetleri yerine getirdiğinin altını çizen Vali İlhami Aktaş, İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder ve İl Genel Meclis üyeleri ile tek tek vedalaşarak bundan sonraki hayatlarında da sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yaşam diledi.

İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder ve İl Genel Meclis üyeleri Vali İlhami Aktaş’a desteklerinden dolayı teşekkür ettiler. Günün anısına çekilen toplu fotoğrafın ardından program sona erdi.

(ESRA GÜLLER)
Paylaş