havadurum

112 Acil Çağrı Merkezi'nde kentin nabzı tutuldu

ÇTB ve ÇTSO Genel Sekreterleri, 112 Acil Çağrı Merkezi'ne ziyaret gerçekleştirdi.

1528

Çanakkale Ticaret Borsası Genel Sekreteri Sevcan Elver ve Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Sema Sandal, 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Ülviye Gacal'a ziyarette bulundular.

Kentteki güncel konular görüşüldü

ÇTB Genel Sekreteri Sevcan Elver ve ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal, 112 Acil Çağrı Merkezi'ne atanan Ülviye Gacal'a hayırlı olsun dileklerinde bulunarak, yeni görevinde başarılar dilediler. Ziyarette, Kurumlar arası işbirliği, İldeki çalışmalar ve güncel konulara ilişkin görüşme gerçekleştirildi.

Sandal; "En kritik hizmetlerinden birini sunmaktadır"

Ziyaretle ilgili değerlendirmelerde bulunarak, bilgi veren ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal; "112 Acil Çağrı Merkezi, toplumumuzun en kritik hizmetlerinden birini sunmaktadır. Bu kritik görevde insanların hayatlarını kurtarma ve acil durumlar karşısında yardım sağlama görevini etkili bir şekilde yerine getirmektedir. Bu yıl yaşanan afetlerde Kurumun önemini çok daha iyi idrak ettik. Iğdır'dan Çanakkale'ye gelerek göreve başlayan 112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Ülviye Gacal'a yeni görevinde başarılar diledik. Önceden olduğu gibi, yeni dönemde de her türlü desteği sunacağımızı ilettik" dedi.

112 Acil Çağrı Merkezi Müdürü Ülviye Gacal ise; ÇTB Genel Sekreteri Sevcan Elver ve ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal'a ziyaretlerinden ve iyi temennilerinden dolayı teşekkür ederek her zaman işbirliğine açık olduğunu dile getirdi.

(Duygu Yılmaz)

Paylaş